O firmie

Firma JAFRA powstała w roku 1994, długoletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem. Od 12 lat nasza siedziba mieści się w Szczecinie przy ul. Witkiewicza 17c. Na podstawie doświadczeń zebranych przez wszystkie lata, jesteśmy w stanie doradzić w wielu tematach dotyczących oświetlenia samochodowego zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Nie uznajemy półśrodków. Nasza firma zajmuje się również tuningiem estetycznym. Jesteśmy jednym z czołowych importerów spoilerów wykonanych z ABS. Głównie do BMW, Mercedes Benz, AUDI, Lexus. W ofercie posiadamy również szeroką gamę grilli do BMW.

Spoilery z ABS pochodzące z naszej oferty charakteryzują się wysoką jakością wykonania - jakości oryginałów. Bardzo dobrze przylegają do elementów samochodu, przy tym są wytrzymałem, nie ulegają odkształceniom i deformacji przy zmianach warunków atmosferycznych, jak ma to miejsce przy produktach niskiej jakości.

Produkty jakie mamy w ofercie są wysokiej jakości, pochodzą od producentów wyselekcjonowanych na przestrzeni lat. Dzięki temu, nasi klienci mogą używać zakupionych u nas towarów przez długi czas, ciesząc się ich funkcjonalnością i niezawodnością w zakresie urządzeń technicznych oraz ładnym wyglądem spoilerów, grilli, i akcesoriów wewnętrznych.